AUSMA

LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Vispārīgā informācija

Esam ļoti priecīgi, ka ienācāt mūsu mājaslapā www.ausma.lv (turpmāk tekstā „mājaslapa”). Šeit pieejamā informācija paredzēta tam, lai iepazīstinātu ar mūsu uzņēmumu. Izmantojot šo mājaslapu Jūs apstiprināt, ka piekrītat šiem lietošanas noteikumiem.

Mājaslapas un uzņēmuma īpašnieks ir SIA “Ausma Media”, reģistrācijas numurs 40203194571, uzņēmuma adrese –  Kr. Barona iela 28a-9, Rīga, LV-1011, Latvija.  Ja jums radušies jautājumi saistībā ar lietošanas noteikumiem, lūdzu sazinieties rakstot uz e-pastu: info@ausma.lv. Viss saturs, kas publicēts šajā mājaslapā ir SIA “Ausma Media” īpašums. Visas tiesības ir aizsargātas. 

Lietošanas noteikumi

Lietošanas noteikumi attiecas uz mājas lapas lietošanu un visiem darījumiem, kuros Jūs iesaistāties ar SIA “Ausma Media” (turpmāk tekstā  “Ausma Media”, „mums” vai „mēs”).

Noteikumu izmaiņas

“Ausma Media” var periodiski izmainīt šos noteikumus, iekļaujot jaunas, iepriekš neparadzētus un neiekļautus lietošanas noteikumus. Visas izmaiņas tiks publicētas mājaslapā. Turpmāk apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat visām noteikumos veiktajām izmaiņām. Lūdzu ņemiet vērā, ka šie noteikumi attiecas tikai uz Jūsu sniegto informāciju mūsu mājaslapā. Ja jums rodas jebkādi jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums pa e-pastu vai tālruni. Drošības noteikumi pēdejo reizi tika atjaunoti 2021.gada 1.novembrī.