AUSMA

SĪKDATŅU POLITIKA

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir nelielas informācijas datnes, kas satur burtu un ciparu kombinācijas, un tās vajadzīgas, lai izmantojot mobilās iekārtas un datorus, šī tīmekļa vietne spētu Jums attēlot visu tajā pieejamo saturu. Sīkdatnes nokļūst un glabājas Jūsu mobilās ierīces vai datora kešatmiņā.

Sesijas sīkdatnes

Sesijas sīkdatnes izmanto, lai aktivizētu noteiktās vietnes funkcijas un iespējas. Sesijas sīkdatnes nav patstāvīgas – to darbība būs beigusies, kad pārtrauksiet darbu mūsu tīmekļa vietnē vai aizvērsiet tīmekļa pārlūku.

Trešo pušu sīkdatnes

Šīs sīkdatnes uztur citu tīmekļu vietņu īpašnieki, kas nepieder mums. Tās var tikt saglabātas Jūsu mobilajā ierīcē vai datorā gadījumā, ja lietojat mūsu tīmekļa vietni.

Nepieciešamās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai tīmekļa vietne funkcionētu. Tās nav iespējams izslēgt mūsu sistēmās. Tās iegaumēs Jūsu izvēli attiecībā uz lapas lietošanas valodu, kā arī kontrolē, lai netiek uzstādītas Jums nevēlamās sīkdatnes.

Reklāmas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes izvieto mūsu reklāmas partneri. Viņi var izmantot tās, lai izvērtētu Jūsu intereses un lietotāja profilu un rādīt atbilstošas reklāmas citās interneta vietnēs. Šīs sīkdatnes strādā, balstoties uz datiem par Jūsu pārlūkprogrammu un ierīci, nevis Jūsu privātajiem datiem.

Apstiprinot šo sīkdatņu politiku Jūs piekrītat, ka:

  • identificēsim katru jaunu lietotāju un tā apmeklējuma reizes mūsu tīmekļa vietnē.
  • identificēsim jau bijušos lietotājus un tā apmeklējuma reizes mūsu tīmekļa vietnē.
  • identificēsim lietotāja navigēšanas paradumus mūsu tīmekļa vietnē.
  • identificēsim lietotāju uzvedību mājas lapā, lai pielāgotu reklāmas paziņojumus.
  • noteiksim avotu, no kuras citas tīmekļa vietnes tiek apmeklēta mūsu tīmekļa vietne.
  • noteiksim avotu, uz kuru citu tīmekļa vietni lietotājs dodas tālāk no mūsu tīmekļa vietnes.
  • noteiksim vietnes unikālos lietotājus, piešķirot katram nejaušā kārtībā ģenerētu identifikatoru.

 

Pēc paša vēlēšanās, Jūs varat dzēst vai kontrolēt sīkdatnes, bet jāņem vērā, ka šādā gadījumā, šīs tīmekļa vietnes lietošana var kļūt apgrūtinoša. Jebkuras izmaiņas sīkdatņu politikas izmantošanā varat veikt savas izmantotās pārlūkprogrammas iestatījumos.

Vairāk informācijas par to kā dzēst un kontrolēt sīkdatnes, kādā no pārlūkprogrammām, varēsiet atrast, apmeklējot attiecīgo pārlūkprogrammu interneta vietnes.